Automechanici osobních a užitkových vozidel Mercedes-Benz (Zlín)

SAMOHÝL MB a.s. nabízí ve Zlíně volnou pracovní pozici "Automechanici osobních a užitkových vozidel Mercedes-Benz". Nástupní mzda je 25 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Automechanici osobních a užitkových vozidel Mercedes-Benz
Obor(y):
Výroba a provoz , Služby
Obec:
Zlín
Mzda:
25 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
SAMOHÝL MB a.s.
třída Tomáše Bati 532
76302

Další informace o volném místu

Náplň práce:pečlivé provádění servisních prohlídek a oprav vozů Mercedes-Benz, práce s diagnostikou vozů,aktivní přístup při řešení oprav, spolupráce s týmem,aktivní přístup k vzdělávání ve spolupráci s výrobním závodem.
Požadujeme:vyučen v oboru automechanik (u nevyučených v oboru požadujeme doloženou praxi v oboru),aktivní přístup při řešení oprav, komunikaci se servisními poradci,pečlivost, odpovědnost, smysl pro detail,základní znalosti diagnostiky vozů.
Věříme, že Vás u nás potěší:to, že Vaši práci oceníme a budeme si jí vážit,vřelé přivítání v rodinné stabilní firmě s dlouholetou tradicí, která je špičkou na Moravě, kvalitní systém vzdělávání, certifikace, dotované firemní stravování, firemní oblečení, možnost zaměstnaneckého operativního leasingu, nástup dohodou.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, jídelna v areálu firmy, sleva na firemní služby, zvýhodněné volání (i pro rodinné příslušníky), firemní oblečení, firemní akce.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 dny

TOPlist