Číšníci / servírky (Luhačovice)

Hotel AMBRA s.r.o. nabízí v obci Luhačovice volnou pracovní pozici "Číšníci / servírky". Nástupní mzda je 15 200 – 23 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Číšníci / servírky
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz , Služby
Obec:
Luhačovice
Mzda:
15 200 – 23 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Adresa pracoviště:
Hotel Ambra s.r.o. - Luhačovice
Solné 1055
76326

778 485 224

Další informace o volném místu

Pracovní doba: Turnusové směny - 6:30-22:00 (celý den / ranní / odpolední)
Náplň práce: Obsluha hostů v restauraci hotelu, snídaně, obědy, večeře, včetně souvisejících činností obvyklých restauračních zařízeních, spolupráce s vedením restaurace a kuchyně, obsluha hotovostní a bezhotovostní pokladny, obsluha při slavnostních a mimořádných příležitostech
Požadavky: komunikativní osoba, příjemné, vstřícné vystupování a jednání s hosty, empatie, barmanský, sommeliérský kurz a další vzdělání s oboru výhodou. Znalost pravidel a manipulace s pokladní hotovostí, poctivost při nakládání se svěřenými prostředky. Znalost nejméně 1 cizího jazyka - angličtina, němčina (ruština)
Výhody: ráce v příjemném kolektivu, v pravidelných směnách, volné vánoční svátky, po zapracování platový růst růstu (osobní ohodnocení za znalost jazyka, odborné vzdělání,..), mzda v pravidelných termínech, osobní ohodnocení, finanční odměny, možnost ubytování v blízkosti pracoviště, možnost seberealizace, příspěvek na pracovní oblečení, stravování v místě a za zvýhodněnou cenu (30 Kč), volný vstup do hotelového bazénu, slevy na produkty a konzumaci,..

Kontakt na zaměstnavatele

Hotel Ambra s.r.o. - Luhačovice
Stanislav Kobylka
778 485 224
stravovani@hotel-ambra.cz


Poslední změna: předevčírem

TOPlist