Obchodní manageři pro zahraniční trh (Zlín)

EGO Zlín, spol. s r.o. nabízí ve Zlíně volnou pracovní pozici "Obchodní manageři pro zahraniční trh". Nástupní mzda je 20 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obchodní manageři pro zahraniční trh
Obor(y):
Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Zlín
Mzda:
20 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
EGO Zlín, spol. s r. o. - sídlo
U Pekárny 438
763 14 Zlín 12

Další informace o volném místu

Požadavky: VŠ minimálně SŠ vzdělání, dobrá znalost AJ (slovem i písmem) a znalost německého jazyka výhodou, práce s PC (Word, Excel, PowerPoint), schopnost pracovat a vyhledávat v českých i cizích prohlížečích; řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič); komunikativní schopnosti, zkušenosti s obchodní činností výhodou, dobrá orientace při řešení nové problematiky, samostatnost a schopnost samostudia, logické uvažování, ochota absolvovat služební cesty v tuzemsku i v zahraničí, reprezentativní vystupování, schopnost vyjednávání, vysoké prezentační schopnosti, práce v teamu, aktivní přístup, schopnost zvládat stresové situace a vysoké pracovní nasazení.
Náplň práce: nabídková činnost a prodej specifického sortimentu, příprava a tvorba obchodních strategií, komunikace s tuzemskými a převážně se zahraničními partnery, fakturační činnost včetně komplexního vyřízení obchodních případů/objednávek, účast na prezentačních akcích, workshopech a veletrzích v tuzemsku i zahraničí.
Pokud splňujete výše uvedené požadavky, zasílejte své životopisy s názvem volné pracovní pozice v předmětu na e-mail sekretariat@egozlin.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Dagmar Voglová
sekretariat@egozlin.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 23.11.2019

TOPlist