Obchodní manageři pro tuzemský trh (Zlín)

EGO Zlín, spol. s r.o. nabízí ve Zlíně volnou pracovní pozici "Obchodní manageři pro tuzemský trh". Nástupní mzda je 20 000–30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obchodní manageři pro tuzemský trh
Obor(y):
Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Zlín
Mzda:
20 000–30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
EGO Zlín, spol. s r. o. - sídlo
U Pekárny 438
763 14 Zlín 12

Další informace o volném místu

Požadavky: VŠ minimálně SŠ vzdělání, uživatelská znalost AJ; práce s PC (Word, Excel, PowerPoint); řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič); komunikativní schopnosti na dobré úrovni, zkušenosti s obchodní činností výhodou, asertivita, dobrá orientace při řešení nové problematiky, flexibilita, samostatnost a schopnost samostudia, logické uvažování, ochota absolvovat služební cesty v tuzemsku, reprezentativní vystupování a schopnost vyjednávání, ochota práce i v teamu, aktivní přístup k svěřené problematice, schopnost zvládat stresové situace. Bydliště: Zlín a blízké okolí
Náplň práce: nabídková činnost a prodej specifického sortimentu, marketing a propagace, příprava a tvorba obchodních strategií, komunikace s tuzemskými partnery, vyhledávání nových zákazníků, fakturační činnost včetně komplexního vyřízení obchodních případů/objednávek, účast na prezentačních akcích.
Pokud splňujete výše uvedené požadavky, zasílejte své životopisy s uvedením pozice v předmětu na e-mail sekretariat@egozlin.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Dagmar Voglová
sekretariat@egozlin.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 29.1.2020

TOPlist