Odborní/vrchní referenti - odborní pracovníci pohledávek (Zlín)

Úřad práce České republiky nabízí ve Zlíně volnou pracovní pozici "Odborní/vrchní referenti - odborní pracovníci pohledávek". Nástupní mzda je od 24 100 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Odborní/vrchní referenti - odborní pracovníci pohledávek
Obor(y):
Finance
Obec:
Zlín
Mzda:
od 24 100 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Úřad práce České republiky - Krajská pobočka Úřadu práce ČR ve Zlíně, Odbor kontrolně právní
třída Tomáše Bati 3792
76001

Další informace o volném místu

Plné znění oznámení o vyhlášení výběrového řízení včetně potřebných formulářů pro podání přihlášky naleznete na https://www.uradprace.cz/web/cz/-/odborny-vrchni-referent-odborny-pracovnik-pohledavek-krp-ve-zline-30-11-2022
Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen "žádost") podané ve lhůtě do 30. listopadu 2022, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce ČR, Krajská pobočka ve Zlíně, Čiperova 5182, 760 42 Zlín, nebo osobně podané na podatelnu organizačního útvaru služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu organizačního útvaru služebního úřadu podatelna.zl@uradprace.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID iqqzpzd.

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotevírat", a "Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2022/105603-78099814"


Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené
5 dní indispozičního volna (sick days)
1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
stravenky v hodnotě 90 Kč
příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
odměny k životním a pracovním výročím

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem

TOPlist