Ostatní pracovníci na zpracování plechu/Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů (Rokytnice)

SOLIDWAY, s.r.o. nabízí v obci Rokytnice volnou pracovní pozici "Ostatní pracovníci na zpracování plechu/Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů". Nástupní mzda je od 19 400 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Ostatní pracovníci na zpracování plechu/Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Rokytnice
Mzda:
od 19 400 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
SOLIDWAY, s.r.o. - Rokytnice
76321

Další informace o volném místu

Agenturní zaměstnávání - zaměstnanec může být po skončení prvního přidělení v Rokytnici přidělen jinému uživateli do jiného místa výkonu práce.
Druh práce zahrnuje činnosti, které dle klasifikace CZ ISCO vykonávají Ostatní pracovníci na zpracování plechu (CZ ISCO 72139) a současně Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů (CZ ISCO 81221). Podmínkou jsou předchozí zkušenosti z kovovýroby v délce min. 1 roku, podmínkou je velmi dobrý zdraovotní stav, práce v nepřetržitém provozu (práce o víkendech, v noci, ve svátek, přesčas). Možnost kombinace úkolové a časové mzdy.
Pro výběrové řízení SOLIDWAY, s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobní údajů (EU) 2016/679. Odpovědi na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.
Náplň práce: 5 týdnů řádné dovolené, zajištěno stravování ve výrobním areálu včetně příspěvku zaměstnavatele, možnost blízkého ubytování s příspěvkem zaměstnavatele.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem

TOPlist