Pracovníci v sociálních službách v chráněném bydlení (Otrokovice)

NADĚJE nabízí v Otrokovicích volnou pracovní pozici "Pracovníci v sociálních službách v chráněném bydlení". Nástupní mzda je 24 500 – 24 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovníci v sociálních službách v chráněném bydlení
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Otrokovice
Mzda:
24 500 – 24 500 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
NADĚJE - město Otrokovice
76502

Další informace o volném místu

NADĚJE, pobočka Otrokovice přijme nového kolegu, kolegyni na pozici pracovník v sociálních službách v chráněném bydlení.
Požadujeme kvalifikaci dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, ztotožnění s posláním NADĚJE, kladný vztah k lidem s mentálním handicapem, dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, tvůrčí přístup k práci, uživatelskou znalost práce na PC. Praxe v oboru a řidičský průkaz skupiny B jsou výhodou.

Nabízíme zázemí a zkušenosti organizace, která v Otrokovicích působí již 29 let, pololetní a roční odměny, příspěvek zaměstnavatele na stravování, šest týdnů dovolené.

Náplň práce: podpora klienta při zvládání péče o sebe, při orientaci v běžných situacích, hájení jeho práv a zájmů, podpora při navazování a upevňování sociálních kontaktů - kontaktů s přirozeným sociálním prostředím, podpora při zvládání pracovních dovedností a v pracovním uplatnění, v naplňujícím využití volného času a podpora při jakýchkoliv dalších aktivitách, které souvisejí s úplně běžným každodenním životem.
Na nástupu do zaměstnání je možné se dohodnout.

Váš strukturovaný životopis, prosíme, posílejte na adresu: jana.janeckova@nadeje.cz do 28. 8. 2022.
CV, prosíme, elektronicky uložit jako: příjmení žadatele CV, do předmětu e-mailu uvést: pracovník v sociálních službách - chráněné bydlení. Děkujeme a budeme se těšit na setkání.

Informace poskytne: Mgr. Lucie Dubínová, tel.:770 106 530, e-mail: lucie.dubinova@nadeje.cz.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem

TOPlist