Prodavač/ka - floristka (Otrokovice)

FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o. nabízí v Otrokovicích volnou pracovní pozici "Prodavač/ka - floristka". Nástupní mzda je 32 000 – 38 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Prodavač/ka - floristka
Obor(y):
Zemědělství a lesnictví
Obec:
Otrokovice
Mzda:
32 000 – 38 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o.
Dr. E. Beneše 1914
76502

Další informace o volném místu

Do květinářství hledáme novou kolegyni s kreativním cítěním a láskou ke květinám. Vyučení a praxe v oboru není podmínkou-uchazečky si rádi sami zaškolíme. Důležité je, aby měla uchazečka vztah ke květinám a práce s květinami byla pro ni koníčkem.
Požadujeme minimální středoškolské vzdělání, zodpovědný přístup s chutí se učit novým věcem a stále se rozvíjet,samostatnost,kreativní myšlení,schopnost jednat s lidmi,základní znalost PC. Co Vás u nás čeká:přátelské prostředí,ve kterém se můžete stále učit a zdokonalovat ve vazbě a aranžmá.Sledujeme nejnovější trendy ve floristice a rádi Vám je předáme ,ale zájem čekáme i od Vás. Každodenní kontakt se zákazníky.Stereotyp u nás nenajdete-vždy je co dělat a v čem se posouvat.
Zaměstnanecké výhody: Výrazné výkonnostní prémie podle výsledků, v případě splnění limitu tržeb obdržíte procenta z tržeb, při plnění odpisů řezaných i hrnkových květin,soutěže na větší svátky(odměny dle výsledků prodejny) Prémie nemají ohraničený strop.Dále nabízíme věrnostní prémie, 30 % sleva na veškerý sortiment, roční příspěvek na dovolenou až do výše 10 000 Kč, příspěvek na dopravu (v případě, že dojíždíte).
POZN: Zájemci se hlásí e-mailem nebo tel. od PO-PÁ 7-15 hodin.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: včera

TOPlist