Projektoví technologové vstřikování plastů (Zlín)

Zlín Precision s.r.o. nabízí ve Zlíně volnou pracovní pozici "Projektoví technologové vstřikování plastů". Nástupní mzda je 30 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Projektoví technologové vstřikování plastů
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Zlín
Mzda:
30 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
Zlín Precision s.r.o. - sídlo
U Tescomy 247
76001

Další informace o volném místu

Pracovní náplň: Podílí se na schvalování konceptu vstřikovacích forem, zajišťování dokumentace pro interní vzorování, nastavení parametrů vstřikování a provádění interních vzorování u nových projektů, optimalizace technologického nastavení nových i stávajících projektů, návrh, konstrukce a sestavení manipulátorů, podílí se na zavádění nových technologií do společnosti.

Požadavky: minimálně středoškolské vzdělání, 2 a více let praxe v oboru vstřikování plastů, znalost technologie vstřikování plastů, znalost výrobních technologií vč. konstrukce nástrojů, znalost technické dokumentace výhodou, korektní vystupování vůči zákazníkům, znalost práce na PC, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita.

Zaměstnanecké výhody:
Práce v mezinárodní společnosti, mzda v závislosti na předcházející praxi, stravenkový paušál, volnočasové poukázky, mimořádné prémie a bonusy, penzijní připojištění, služební mobil a notebook, pružná pracovní doba.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem

TOPlist