Sales Engineer - obchodně technický/á zástupce/zástupkyně (Zlín)

CROSS Zlín, a.s. nabízí ve Zlíně volnou pracovní pozici "Sales Engineer - obchodně technický/á zástupce/zástupkyně". Nástupní mzda je 35 000 – 75 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Sales Engineer - obchodně technický/á zástupce/zástupkyně
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch
Obec:
Zlín
Mzda:
35 000 – 75 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
CROSS Zlín, a.s. - sídlo
Hasičská 397
76302

Další informace o volném místu

Hledáme pro český trh (zde potřebujeme znalost EN na úrovní B2 minimálně) a pro zahraniční trhy.
Sales Engineer pro rusky hovořící země - podmínka ruština na C1, výhodou orientace na ruském trhu, zkušenosti s tendry a nabídkami pro rusky hovořící oblasti.
Sales Engineer pro německy hovořící země - podmínka němčina na C1, výhodou orientace na německém trhu, zkušenosti s tendry a nabídkami pro německy hovořící oblasti.
Sales Engineer pro španělsky hovořící země /Jižní Amerika- podmínka španělština na C1, výhodou orientace na jihoamerickém trhu, zkušenosti s tendry a nabídkami pro jižní Ameriku.
Požadujeme:
- ŘP sk. B
Vyhledávání obchodních příležitostí v silničních technologiích (akvizice), příprava nabídek do tendrů, rozvoj obchodních aktivit u B2B, B2G. Rozšiřování obchodních aktivit u stávajících klientů. Sledování trendů na trhu a konkurence, obchodní jednání, odborná spolupráce s produktovými manažery..Veletrhy, prezentace a školení klientů. Nutná prokazatelná zkušenost v obchodě s technickým produktem. Silné technické povědomí.
Zaměstnanecké výhody: Provize, mobil, notebook, služební vůz, stravenkový paušál, placená výuka jazyků, pružná pracovní doba.
Kontaktujte emailem nebo telefonicky od 8 do 17 hodin.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 4 dny

TOPlist