Technici energetiky (Napajedla)

Fatra, a.s. nabízí v obci Napajedla volnou pracovní pozici "Technici energetiky". Nástupní mzda je 28 000–35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technici energetiky
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Napajedla
Mzda:
28 000–35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Fatra, a.s. - Napajedla - sídlo
třída Tomáše Bati 1541
763 61 Napajedla

+420 577 502 225

Další informace o volném místu

Náplň práce: elektro údržba energetických zařízení na hladině VVN, VN a NN; identifikace a odstraňování závad na zařízení; provádění preventivních prohlídek; zajišťování plynulých a bezporuchových dodávek při dodržování stanovených nebo sjednaných parametrů; kontrola provádění revizí a pravidelné údržby zařízení; provádění technického dozoru na pracovištích; vedení technické a provozní dokumentace; kontrola a zodpovědnost za dodržování místních provozních předpisů pro obsluhu a údržbu technologického zařízení, provádění okamžitých opatření ke zjednání nápravy zjištěných nedostatků.
Požadujeme: SO vzdělání se zaměřením - elektro, VŠ výhodou; uživatelská úroveň znalosti práce na PC, Office, SAP, AutoCAD, Eplan výhodou; znalost obsluhy a práce na zařízení VVN, VN a NN; orientace ve výkresové dokumentaci; platné osvědčení vyhl.č. 50/1978Sb.minimálně § 6 do 1000V, nad 1000V výhodou; znalost AJ výhodou; řidičský průkaz sk. B; samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilita.
Nabízíme zázemí a profesní seberealizaci v silné výrobní plastikářské společnosti; výhody sociálního programu společnosti a koncernu Agrofert (např. 1 týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, příspěvek na závodní stravování a další benefity).

Kontakt na zaměstnavatele

Blanka Hrabinová, Personalistka
+420 577 502 225
blanka.hrabinova@fatra.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 1.2.2020

TOPlist